O nás

Pomáháme zákazníkům napříč celým spektrem.

Našimi zákazníky jsou jak státní a veřejné instituce, tak pobočky velkých nadnárodních společností, ale i malé společnosti a drobní podnikatelé.

Strojovna SHZ sprinklerového

Jak můžeme pomoci vám?

Pokud jste si vybrali některou z námi nabízených služeb či realizací, stačí nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem a domluvíme se na dalším postupu. Stejně tak, pokud si nejste jisti co, případně co vše budete potřebovat.
Pro realizaci našich služeb či dodávky si od vás vyžádáme konkrétní podklady, domluvíme se na ceně a termínu, ve kterém dojde k realizaci.

Ačkoliv jsme malá společnost, naše portfolio, stejně jako rozsah dodávek, je široké. Jsme přímým pokračovatelem společnosti PZB spol. s r.o., od které jsme převzali veškerou servisní činnost, stejně jako potřebný know-how. Proto se můžeme zaštítit více než třicetiletými zkušenostmi, ačkoli naše společnost je na trhu pouze 9 let.

Proč jsme pro vás ti nejlepší?

Naše společnost se drží čtyř základních pravidel:

  • Přání zákazníka je na prvním místě – snažíme se tedy v rámci normativních omezení k jeho splnění.
  • Spolupráce a podpora je důležitá – kvalifikovaná pomoc (byť i ve formě pouhé rady) je důležitá při plánování nových i provozování stávajících zařízení.
  • Nižší kvalita je nepřípustná – maximální kvalita součástí i provedené práce snižuje riziko vzniku závad na zařízeních a tím i případných škod na majetku zákazníka nebo ztrátách na životech. O této skutečnosti svědčí i to, že jsme dlouholetými držiteli certifikátu kvality ISO 9001:2015.
  • Cena není nejdůležitější kritérium – nesnažíme se za každou cenu zákazníkovi vnutit nejdražší variantu, zároveň ale nepreferujeme ani tu nejlevnější. Vždy se snažíme najít variantu, která nejlépe odpovídá místním podmínkám.
E-mailová komunikace

100+

Dokončených realizací PBZ

desítky

Poskytovaných služeb
PO a BOZP ročně

30 let

Zkušeností

9 let

Samostatně na trhu